Hakkımızda | Çelenk Market Çelenk Gönder Çelenk Şiparişi Cenaze Çiçekleri ve Çelenk Modelleri.

Hakkımızda

Celenkmarket.com Türkiye'nin bir çok bölgesindeki dağıtım noktaları ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Açılış, tören ya da cenaze gibi belli başlı durumlarda sevdiklerinize yollamak için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, her biri alanında uzman olan çiçekçiler tarafından özenle tasarlanmış birbirinden güzel çelenk çeşitleri, Çelenk Market kalite ve güvencesiyle beğenilerinize sunuluyor!

Çelenk market çelenkler kategorisinde; katılamayacağınız iş yeri açılışlarına tebriklerinizi sunmak, anma ve kutlama gibi çeşitli törenlerde orada olamasanız bile en azından adınızın yer almasını sağlamak ya da dostlarınızın en zor günlerinde onlara her zaman yanlarında olacağınızı göstermek için tercih edebileceğiniz pek çok kaliteli ürün yer almaktadır. Şık ve zarif tasarımları ile öne çıkan; gerbera, karanfil ve glayor gibi pek çok çiçek türünün farklı renkleri kullanılarak hazırlanmış olan çelenkler arasından, siz de yakınlarınıza göndermek için uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Farklı durumlar ve kişiler için uygun olabilecek, taptaze çiçekler kullanılarak hazırlanmış çelenk çeşitlerini Çelenk Market sayfalarında ayrıntılı bir şekilde inceleyeblir, beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz an, dilediğiniz yerden online olarak sipariş edip ulaşmasını istediğiniz adrese güvenli teslimat ile yollayabilirsiniz!

Celenkmarket.com, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren, özenle hazırlanan çelenkleri itinayla adreslerine teslim etmektedir.

Celenkmarket.com kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkesidir.

Çelenk Market web sitesi Moliva Çiçekçilik Kuruluşudur.

Çelenk Market Türkiye'nin ilk çelenk sitesinde.
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Çelenk Market
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:17
×
Whatsapp